جزئیات برگزاری آزمون استخدامی سال ۹۸ وزارت آموزش و پرورش

معاون برنامه‌ ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: طی یکی دو هفته آینده زمان نام نویسی این آزمون استخدامی آغاز می‌ شود و در آزمون امسال ۱۲ هزار مجوز جذب نیروی جدید داریم.

آزمون استخدامی سال ۹۸

به گزارش خبرگزاری موج، علی الهیار ترکمن ،  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورشدرخصوص جزئیات و زمان برگزاری آزمون استخدامی سال ۹۸  وزارت آموزش و پرورش گفت: برای استخدام از طریق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان طبق جدول زمانی در نظر گرفته شده از سوی سازمان اداری و استخدامی عمل خواهیم کرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: جذب نیروی جدید از طریق ماده ۲۸ همراه با آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور خواهد بود و همزمان با شروع نام نویسی این آزمون علاقمندان به حرفه معلمی هم می‌توانند برای نام نویسی اقدام کنند.

الهیار ترکمن با اشاره به اینکه طی یکی دو هفته آینده زمان نام نویسی آزمون استخدامی آغاز می‌شود، گفت: در شرایط فعلی ادامه کار با سازمان امور اداری و استخدامی خواهد بود و آموزش و پرورش جداول مربوط به رشته، استان و مقاطع تحصیلی را اعلام کرده است.

وی تصریح کرد: در آزمون امسال ۱۲ هزار مجوز جذب نیروی جدید داریم که از مهر ۹۸ دوره یک ساله آموزشی خود را آغاز می‌کنند و زمان فعالیت آن‌ها از مهر ۹۹ خواهد بود