نقد “Horseplay”: Boys Will Be Boys

به قول معروف پسرها پسر خواهند شد. در «اسب بازی»، ویلای شیک و وسیعی که گروهی از مردان جوان با هویت مستقیم در تعطیلات در آن استراحت می‌کنند، در حالی که بازی‌های ماچیسمو (مثلاً ریختن آب روی مهمان خوابیده) به پایان می‌رسد. نقطه شکست

در “اسب بازی” به کارگردانی مارکو برگر که در خارج از شهری در آرژانتین اتفاق می افتد، حرکت رو به جلوی زیادی وجود ندارد. در عوض، فیلم مانند یک ریف انحرافی در یک فیلم پاتوق بازی می‌کند، بازی مضحک «no homo» فیلمی مانند «همه می‌خواهند» ریچارد لینکلیتر. به افراط کشیده شده است، هم از نظر سرعت آرام و هم از نظر عواقب فریب دادن شخصیت هایش.

با هم عکس های برهنه می گیرند، می فرستند، سیلی می زنند. تماشاگر در یکی از اعضای گروه، پولی (فرانکو د لا پوئنته)، چیزی را می‌بیند که در حال غوغا است، در حالی که او به برخی از مردان جوان که در حال بازی کردن و نقش‌آفرینی نقش‌آفرینی می‌کنند، خیره می‌شود. اما هر کس دیگری راضی است که در ناهماهنگی شناختی مرزهای مبهم تشریفات صمیمیت همجنس‌گرایانه خود بنشیند.

اگر همه چیز کمی بی اثر نبود. بدون یک نقطه دید سوراخ کننده برای بریدن به هسته این پیوند مردانه، همه چیز به آرامی و بدون نیروی محرکه از بین می رود. «اسب‌بازی» کمتر یک مطالعه انسان‌شناختی حاد در مورد مردانگی سمی و همجنس‌گرا هراسی و زن‌ستیزی فراگیر است، و بیشتر شبیه به گذراندن یک روز با آزاردهنده‌ترین مردانی است که می‌شناسید.

اسب بازی
درجه بندی نشده. به زبان اسپانیایی با زیرنویس. مدت زمان: 1 ساعت و 42 دقیقه. اجاره یا خرید در اکثر سیستم عامل های اصلی.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما