چگونه در این فصل تعطیلات از کووید در امان بمانیم

دکتر چین هانگ گفت، نوع غالب در حال حاضر دوره کمون کوتاه تری دارد – به این معنی که اگر جمعه شب به یک بار شلوغ بروید و تا دوشنبه علائمی نداشتید، بعید است که ویروس داشته باشید. او گفت که اگر هنوز تا چهارشنبه علائمی نداشتید، احتمالاً کاملاً روشن هستید، اگرچه باید برای تأیید آزمایش انجام دهید.

دکتر سلین گاندر، متخصص عفونی، گفت: با این حال، هنوز امکان ابتلا به یک مورد بدون علامت کووید وجود دارد – و با افزایش مصونیت افراد نسبت به ویروس از طریق واکسیناسیون و عفونت قبلی، موارد بدون علامت یا بسیار خفیف شایع تر خواهند شد. متخصص بیماری و همکار ارشد و سردبیر بهداشت عمومی در Kaiser Health News. او گفت حتی اگر علائمی نداشته باشید، باز هم می توانید ویروس را منتشر کنید، که این امر باعث می شود قبل از ملاقات با یک فرد آسیب پذیر، آزمایش را انجام دهید.

او گفت: “اگر می خواهید برای شام شکرگزاری با مادربزرگ بنشینید، من بلافاصله قبل از آن تست خواهم کرد.”

اگر احساس بیماری می کنید، در خانه بمانید – حتی اگر در آزمایش سریع منفی بودید. دکتر راتنر گفت: «هرکسی که حالش خوب نیست باید در خانه بماند، زیرا آزمایش‌ها کامل نیستند.»

سوال این نیست که آیا قبل از یک گردهمایی خانوادگی باید آزمایش داد یا نه. زمان تست کردن و چند بار است.

کارشناسان در مورد زمان دقیق و ترکیب آزمایش هایی که باید انجام دهید متفاوت هستند، اما برای دقیق ترین اندازه گیری در مورد مسری بودن یا نبودن شما قبل از یک رویداد، یک تست سریع در خانه را درست قبل از آن انجام دهید. استوارت ری، متخصص بیماری‌های عفونی در جانز هاپکینز گفت: «شما می‌توانید یک مهمانی آزمایشی کوچک در بیرون برگزار کنید، جایی که همه می‌گویند، خوب، حالا ما خوب هستیم، ما منفی هستیم، می‌توانیم برویم و مادر را ببینیم.» دانشکده پزشکی دانشگاه. او توصیه کرد که باید یک روز قبل آزمایش سریع انجام دهید.

دکتر پریکت گفت: “تست های سریع بسیار خوب هستند، اما کامل نیستند.” او گفت که تست‌های PCR حساس‌تر هستند، اما ممکن است چندین روز طول بکشد تا نتایج به دست آید، و بنابراین یک عکس پنج روزه از وضعیت عفونت شما در تعیین مسری بودن شما در حال حاضر مفید نخواهد بود. اگر بتوانید یک PCR سریع انجام دهید، این می تواند اعتماد به نفس شما را در مورد منفی بودن افزایش دهد. اگر نه، حداقل دو تست سریع با فاصله 12 تا 24 ساعت انجام دهید. (دکتر رتنر گفت، اگر در دو تا سه ماه گذشته به کووید مبتلا شده اید، PCR ها می توانند بیش از نقطه ای که در آن مسری هستید مثبت بمانند، بنابراین باید به آزمایش های سریع تکیه کنید.)

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما