کیهان: نه مخالفت‌هایم نه مخالفت

کیهان نوشت: همیشه در این شیپور می‌دمند که کیهان مخالف برجام است و کیهان را به طور کلی مخالفت می‌کنند. این توضیح را بارها کیهان عنوان کرده است که مخالفت کیهان با توافق است که در آن ملت ایران را نمی‌توان و دست غرب برای بدعهدی باز گذاشت می‌شود.

مدعی می‌شوند کیهان و رژیم غذایی در موضوع برجام هم صدا هستند. از آن‌ها پرسیده می‌شود یعنی اسرائیل هم مانند کیهان است که باید خطوط قرمز ایران حفظ شود؟! و تصویب تحریم‌ها باید لغو شود؟! و معتقد است برنامه هسته‌ای ایران نباید آسیب ببیند؟! و بر اخذ تضمین از طرف غربی عصرار دارد؟! یا از قضاوت این جماعت اصلاح‌طلب است که می‌گوید بیخیال تضمین و… شوید؟!

اما سوال در این میان است که این همه همگانی و هم داستانی میان این شبکه داخلی و دشمنان ایران اتفاقی است؟! آیا به طور مداوم از طرف این‌ها در داخل محتوای تولید می‌شود و از طرف آن‌ها در خارج از موارد استفاده می‌شود تا به مدد آن به روح و روان مردم ایران تبدیل شود؟! یا ما با یک جریان تعریف شده و خط مشخص شده است از سمت بیگانگان که اجیرشدگان باخبر و بیخبری در داخل به خدمت آن در آمده اند؟!


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم