ذوق زدگی ستاره کهکشانی ها از بازی کنار نیمار در جام جهانی

فرارو – رودریگو از بازی نیمار تمجید کرد و گفت که وقتی در سانتوس بازی می‌کرد همیشه بازی‌هایش را تماشا می‌کرد و لذت می‌برد.

به گزارش فرارو، رودریگو در کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه گفت: «کمی استرس دارم ولی خب طبیعی‌ست. بازیکنان بسابقه با تقسیم تجربیات خود به ما کمک می‌کنند و ما جوان‌ترها سعی می‌کنیم از آنها یاد بگیریم. بازیکنان کهنه کار و جوان به خوبی با هم ترکیب شده اند. نیمار همیشه یک رهبر بوده است، چه زمانی که در سانتوس بود و چه حالا. او به جوانان اعتماد به نفس می‌دهد و همه ما می‌دانیم که او تا چه اندازه باکیفیت است. بازی در کنار او برای من افتخار است زیرا او همیشه برای من بت بود و هنوز هم هست. من همیشه استاد بهیوم می‌رفتم تا بازی او را تماشا کنم.»

برزیل از نظر منطقی یکی از مدعیان قهرمانی است، اما رودریگو به این موضوع توجه زیادی ندارد. او گفت: «ما می‌دانیم که تیم بزرگی داریم و در میان مدعیان هستیم، اما تیم‌های واقعاً خوب دیگری نیز دارند. مدعی بودن تا زمانی که وارد زمین نشوی معنایی ندارد. باید در عمل ثابت کنی که مدعی هستی.»

بااینکه خیلی‌ها انتظارش را دارد که رودریگو به تیم ملی دعوت شود تا زمانی که اسمش را نشنید از این موضوع مطمئن باشد. با یادآوری آن روزها می‌گوید: «یکی از بهترین لحظات عمرم بود، چیزی بود که همیشه روی را در سر می‌پروراندم. مربی اسم من را صدا زد و حالا من اینجا هستم و در کنفرانس مطبوعاتی جام جهانی شرکت کرده ام. واقعاً فوق‌العاده‌ای است.»

این بازیکن جوان هنوز نمی‌داند که در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت یا نه، اما فاش کرد که هیچ‌کس را نمی‌داند. «دلم می‌خواهد بدانم، اما مربی هنوز چیزی نگفته است. او به ما میگوید که همه با هم هستند و همه باید آماده باشیم. هنوز کسی نمی‌داند چه کسی در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت.»

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما