ضرورت جذب نیرو برای تدریس در پردیس های فرهنگیان یزد

به گزارش خبرگزاری موج یزد، نشست سعیده بهادرزاده معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با رئیس پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان یزد برگزارشد.

وی در این نشست زمینه های همکاری نزدیک تر آموزش و پرورش استان یزد با دانشگاه فرهنگیان به منظور توانمندسازی بیشتر دانشجویان و آماده سازی آنان به منظور تدریس در پایه های مختلف دوره ابتدایی را مطرح نمود.

رئیس پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان یزد
رئیس پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان یزد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان یزد لزوم توانمندسازی دانشجویان در دروس و پایه های مختلف از طریق بررسی مجموعه کتب دوره ابتدایی توسط اساتید دانشگاه فرهنگیان، برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی باکیفیت و همچنین برنامه ریزی صحیح جهت شرکت دانشجویان در کلاس های درس آموزگاران توانمند استان در ساعت درس کارورزی را مورد تاکید قرار داد.

در ادامه جلسه منصور دهقان رئیس پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان یزد  با قدردانی از همکاری معاونت آموزش ابتدایی استان یزد، به استفاده از مدرسین توانمند استان اشاره کرد و افزود: عدم امکان استفاده از اساتید بازنشسته استان در دانشگاه از سال تحصیلی آینده را از جمله مسئله پیش رو  دانست.

وی شناسایی و جذب نیروهای توانمند آموزش و پرورش به منظور تدریس در پردیس های دانشگاه فرهنگیان و شرکت مدرسین در دوره های بازآموزی اداره کل آموزش و پرورش را ضروری بیان کرد.