اتفاق عجیب در اورژانس؛ آمبولانس از پایگاه خارجی با تهدید!

رئیس اورژانس کرمان گفت: امروز چهارشنبه ۱۹ مردادماه بر اساس گفته مقامات اورژانس شهرستان زرند فردی با هویت اطلاعات به پایگاه اورژانس سیریز مراجعه می کند و با تهدید آمبولانس را از محل پایگاه خارج می کند!

به گزارش ایسنا، دکتر سید محمد صابری با تکذیب مطلبی در زمینه حذف امکانات و خدمات بهداشتی در منطقه سیریز شهرستان زرند اظهار کرد: مطلب منتشر شده در فضای مجازی بر «اقدام عجیب دانشگاه علوم پزشکی کرمان در جهت حذف امکانات و خدمات بهداشتی در منطقه» سیریز»، صحت ندارد و حتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تصمیمی به خروج ندارد.

وی با بیان اینکه در این مطلب آمبولانس به کرمان منتقل شده است که چنین چیزی وجود ندارد و تصمیم به چنین کاری گرفته نشده است.

صابری در تشریح اصل ماجرا گفت: امروز چهارشنبه ۱۹ مردادماه بر اساس گفته مقامات اورژانس شهرستان زرند فرد با هویت به پایگاه اورژانس سیریز مراجعه کنید می کند و با اطلاعات آمبولانس را از پایگاه خارج می کند که کنترل های لازم در این زمینه انجام می شود. شود و مقامات امنیتی استان اطلاع داده می شود که پس از حدود ۶ ساعت آمبولانس تحویل پایگاه ارژانس سیریز شده و اکنون در محل مستقر است.

رئیس اورژانس کرمان خاطر نشان کرد: این موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت

Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel