اجاره آپارتمان مبله در تهران؛ شبی ۱۰ میلیون!

فرارو– اجاره آپارتمان مبله در تهران از شب ۲۰۰، ۳۰۰ هزار تومان شروع می شود و برای واحدهای لوکس شمال شهر به ۱۰ میلیون می رسد. حوالی جنوب و مرکز شهر واحدهایی که به جز چندتا صندلی و تخت و تشک و پتو چیز دیگری نیستند، ارزان‌ترین گزینه‌ها هستند. مثل واحدی که در زیرزمین یکی از ساختمان‌های محله مولوی اجاره داده می‌شود و مالک آن شبی ۳۰۰ هزار تومان کرایه می‌گیرد. در شمال تهران آپارتمان‌های مبله‌های زیادی می‌کنیم که روزانه آن‌ها را به مرز ۱۰ میلیون تومان اجاره می‌دهند. داشتن استخر یا اتاق خواب مستر جزو مهمترین امکانات این واحدها به‌شمار می‌رود و اجاره یک شب آنها معادل هزینه مورد نیاز برای رزرو هتل سوئیت دوبلکس دونفره در طبقه بیست‌و‌پنجم پارسیان آزادی است.

اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران

به گزارش فرارو، آپارتمان اجاره ای مبله در شمال تهران می تواند تا شبی ۱۰ میلیون خرج داشته باشد. مثل آپارتمان مبله‌ای در منطقه الهیه تهران که با سه اتاق خواب داده می‌شود و مالک آن دقیقاً شبی ۱۰ میلیون می‌گیرد. به این ترتیب اجاره ماهانه این واحد حدود 300 میلیون تومان خواهد بود. یکی از اتاق‌های این آپارتمان مستر است و واحد با پارکینگ اجاره داده می‌شود.

یا مثلا واحد مبله دیگری در نیاوران با استخر شبی ۷.۵ میلیون تومان می‌شود. مالک این واحد واحد ممهمان‌ها را شش نفر مشخص کرده و در ساختمان جزو امکانات آن به‌شمار می‌رود. در محله محمودیه تهران آپارتمان مبله دوبلکس را با سه تا اتاق خواب شبی شش میلیون تومان می‌دهند. یکی از ارزان‌ترین آپارتمان‌های مبله استخردار حوالی میدان پونک اجاره داده می‌شود. مالک این واحد هزینه این واحد را شبی دو میلیون و 900 هزار تومان در نظر گرفته است و حضور در ساختمان را به‌عنوان یکی از امکانات واحد اعلام کرده است.

اجاره آپارتمان مبله در سایر مناطق تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران حداقل شبی ۲۰۰، ۳۰۰ هزار تومان هزینه دارد. حوالی مرکز یا جنوب شهر از این دست واحدها زیاد است و آپارتمان مبله در زیرزمین یکی از ساختمانهای محله مولوی شبی 300 هزار تومان اجاره داده می شود. این واحد ۴۰ متری اتاق خواب ندارد و دارای تخت تنها امکانات آن به‌شمار می‌رود. ظرفیت مستاجر نهایتا دو نفر خواهد بود و از پارکینگ هم خبری نیست. یا مثلا واحدی ۶۰ متری در خیابان نواب را در نظر بگیرید. اجاره این واحد شبی ۲۸۰ هزار تومان تمام می‌شود. این واحد یک اتاق خواب دارد، در طبقه همکف واقع شده و بدون تلویزیون و یخچال اجاره داده می‌شود. به گزارش فرارو، در خیابان خواجه‌نظام آپارتمان ۶۵ متری را به شکل روزانه اجاره می‌دهند. اجاره این واحد از سوی صاحبخانه شبی ۵۰۰ هزار تومان و ورود نوزاد زیر دو سال به آپارتمان ممنوع اعلام شده است. تلویزیون و یخچال جزو امکانات این واحد است، اما بدون پارکینگ اجاره می‌شود.

در محله پیروزی یک صد متری را اجاره می‌دهند که کرایه این واحد شبی 80 هزار تومان است و مستاجر می‌تواند از پارکینگ ساختمان استفاده کند. نزدیک میدان آپارتمان مبله با دو اتاق خواب را شبی 950 هزار تومان اجاره می‌دهند. حضور نگهبان در ساختمان و پارکینگ جزو امکانات این واحد است. در خیابان ولیعصر واحد ۱۱۰ متری را با دوتا اتاق خواب شبی ۱.۵ میلیون تومان می‌دهند. پارکینک، آسانسور و حضور سرایدار در ساختمان جزوه امکانات این واحد قید شده است.

ویژگی های آپارتمان های مبله در تهران

موقعیت

متراژ

امکانات

اجاره روزانه

الهیه

100 متر (سه خوابه)

اتاق خواب مستر/ وایفای

۱۰ میلیون تومان

نیاوران

۲۵۰ متر (سه‌خوابه)

استخر / نگهبان

هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

محمودیه

10 متر (سه خوابه)

پارکینگ

شش میلیون تومان

پونک

۱۲۰ متر (یکخوابه)

استخر

دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

خیابان ولیعصر

110 متر (دوخوابه)

نگهبان و پارکینگ

یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

خیابان استاد معین

۶۵ متر (دوخوابه)

نگهبان و پارکینگ

۹۵۰ هزار تومان

در

صد متر (یکخوابه)

پارکینگ

۸۰۰ هزار تومان

خواجه‌نظام

۶۵ متر (یکخوابه)

۵۰۰ هزار تومان

نواب

۶۰ متر (یکخوابه)

۲۸۰ هزار تومان

مولوی

۴۰ متر (بدون اتاق خواب)

۳۰۰ هزار تومان

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما