اولین تیم ملی جوانان با سرمربی کره‌ای

کد خبر : 1850161 |
04 آبان 1401 ساعت 12:45 |
4.2K بازدید |

0
دیدگاه

ریل گذاری برای آینده تیروکمان ایران

مسابقات منتخب تیم ملی جوانان تیروکمان برگزار شد و نفرات برتر انتخاب شدند تا نظر سرمربی تیم‌های زیرملی بزرگسالان، تیم ملی جوانان را برای تیم ملی تشکیل دهند.

اولین تیم ملی جوانان با سرمربی کره‌ای

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، ‌پس از انعقاد قرارداد فدراسیون تیراندازی با کمان با هونگ سونگ هو کره‌ای که در مرحله اولیه به صورت شش ماهه بوده است و در صورت توافق دو طرف این قرارداد تا پایان المپیک ۲۰۲۴ پاریس تمدید خواهد شد. ، «هو» از اول مهرماه هدایت تیم ملی جوانان و بزرگسالان ایران را برعهده گرفته است و بر اساس تاکید فدراسیون تیراندازی با کمان دستیاران این سرمربی کره‌ای به دلیل اهمیت ملی و توجه به مقوله دانش‌افزایی از بین مربیان ایرانی می‌شود که در نهایت انتخاب می‌شوند. مجید قیدی در کامپوند و امینعلی در ریکرو انتخاب شدند و به عنوان دستیاران ایرانی در اردوهای تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان، پیر بودند.

پس از برگزاری مسابقات منتخب تیم ملی تیم‌های بزرگسالان ایران و مشخص شدن نفرات برتر و فراخوانده شدن آن‌ها به اردوی ملی کامپوند و ریکرو نوبت به تیم ملی جوانان رسیده است تا زیر نظر سرمربی کره‌ای میزبان اولین تیم ملی باشد که به نوعی آینده تیروکمان ایران به شماره می‌روند.

«هو» علاوه بر انتخاب این نفرات، برخی از کمانداران جوانی که در مسابقات انتخابی به خوبی مسابقه دادند اما رتبه‌های برتر شدند را نیز به اردوی تیم ملی فراخوانده کرد تا شاکله قوی‌تری را ایجاد کند.

در ادامه فهرست نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان تیروکمان ایران در بخش زنان و مردان و در ماده کامپوند و ریکرو آمده است.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما