(تصاویر) هاچ بک برقی کوچک «کیا ری» با چهره‌های جدید!

فرارو-کمپانی کیا موتورز اولین خودروی الکتریکی خود به نام «کیا ری» را در سال ۲۰۱۱ به بازار کره عرضه کرد. این خودروساز قصد دارد دومین فیس لیفت از این خودروی الکتریکی را در کره جنوبی به نمایش بگذارد.

به گزارش فرارو، کیا ری ۲۰۲۳ جدید، یک خودروی کوچک شهری است که ۳۵۹۵ میلی متر طول، ۱۵۹۵ میلی‌متر عرض و ۱۷۰۰ میلی‌متر ارتفاع دارد. این هاچ بک، یک جلوپنجره بازطراحی شده شبیه «دماغ ببر» است که لوگوی این شرکت بر روی آن حک شده است.

کیا

چراغهای جلوی خودو کاملا تغییر کرده است. این چراغ‌ها اکنون عمودی‌تر شده و احتمالاً چراغ‌های مه شکن خواهند بود. کیا ری ۲۰۲۳ که فقط یک فیس‌فت است و نه یک خودروی نسل بعدی، به غیر از رینگ‌های آلیاژی جدید و شیک همان مشخصات مدل قبلی را دارد. چراغهای عقب کاملاً تغییر کرده اند. قطعات تزئینی مشکی براق که در سراسر درب عقب کشیده شده است، تغییرات قابل‌توجهی را در قسمت پشتی خودرو به ارمغان آورده است.

کیا

فضای داخلی دستخوش تغییرات اساسی است و به آسانی می‌توان متوجه شد که این خودرو مدتی در بازار بوده است. ابزارهای دیجیتال خودرو مهم ترین تغییرات را داشته است. این قسمت اکنون به یک صفحه نمایش رنگی 4.2 اینچی مجهز شده است. داشبورد این خودرو نسبت به جدیدترین محصولات کیا بسیار مدرن تر به نظر می‌رسد. لازم به ذکر است که «ری» اولین خودروی برقی تولیدی است که در سال ۲۰۱۱ به عنوان جایگزینی بدون آلایندگی مدل ICE با موتور ۱.۰ لیتری سه سیلندر بنزینی عرضه شد.

کیا

منبع: insideevs

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما