دردسر جنجالی برای کریستیانو رونالدو

به گزارش سایت گل، منچستریونایتد فصل گذشته در هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با یک گل برابر اورتون شکست خورد و کریستیانو رونالدو بعد از این بازی با عصبانیت شدید در حال خروج از زمین بود که با فیلمبرداری یکی از هواداران نوجوان اورتون که گرفتار شد. به اوتیسم روبرو شد. رونالدو که از شکست برابر اورتون بسیار عصبانی بود، به دست آن نوجوان ضربه زد و به گوشی او صدمه زد.

پس از این ماجرا از این نوجوان معذرت‌خواهی کرد و گفته می‌شد که حتی برای این دار اورتونی یک گوشی جدید نیز خریداری کرده است. اما حالا سارا کلی مادر این نوجوان در تازه‌ترین اظهارات خود دوباره درخواست برخورد با رونالدو را دارد.

دردسرهای عصبانیت کریستیانو در مرسیسید ادامه دارد. رونالدو چگونه شب‌ها می‌توانم بخوابم؟

مادر این نوجوان ۱۴ ساله به میرر گفت: بیایید امیدوار است که در نهایت مجازات را دریافت کند. رفتار رونالدو غیرقابل قبول است. باید شش ماه پیش با او برخورد می‌شد. پسرم هر روز از اتفاقاتی که برایش صحبت می کند. او هنوز تلفنش را هم پس نگرفته است.

کلی، در حالی که پلیس مرسیسید بودجه تعمیرات گوشی شکسته شده را تامین کرده است، عنوان کرد: رونالدو باید هزینه آن را می‌پرداخت. او کسی است که باعث همه این داستان شده است. من واقعا گیج شده ام. او می‌تواند به یک کودک حمله کند و به طور عادی به زندگی ادامه دهد. آیا چطور می‌توانم شب‌ها بخوابم، با وجود این که یک هوای ناراحتی‌های نوجوان ایجاد کرده باشد؟

رونالدو پیشنهاد داده بود تا با کلی ملاقات کند، اما سارا ادعای دیگر دارد. او در این خصوص مشخص کرد: رونالدو به ما پیشنهاد ملاقات داد و گفت که متاسفم، اما گفت که هیچ اشتباهی نکرده است. این یک عذرخواهی نیست، این یک توهین است.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما