سه دروغ آینه بگو

به عبارت دیگر، شما نمی توانید یک مخزن را به گروهی از آینه ها که همگی یک مقدار را تعریف می کنند، نگاشت کنید. بنابراین، در جایی که یک لنز 50 میلی‌متری یک لنز «معمولی» روی فیلم 35 میلی‌متری در نظر گرفته می‌شود، همان لنز روی یک دوربین 1.5× «ضریب برش» میدان دید لنزهای 75 میلی‌متری روی فیلم را دارد. سری P دارای کنترل نوردهی کاملاً برنامه‌ریزی شده (علاوه بر حالت دستی)، تنظیم سرعت فیلم با کد DX (در صورت عدم خواندن کد به صورت پیش‌فرض تا 100)، قفل نوردهی و پیش‌نمایش عمق میدان بود. K1000 KM بدون تایمر خودکار، پیش‌نمایش عمق میدان و برخی امکانات دیگر بود و هدف آن پایین‌ترین بازار بود که در آن بسیار موفق بود و تا سال 1997 به تولید ادامه داد. سال‌ها این دوربین معمولاً برای دانشجویانی که دوره‌های عکاسی یا هنر را شروع می‌کنند توصیه می‌شود. در 20 ژوئیه 2011، مک بوک برای خرید مصرف کننده متوقف شد زیرا عملاً توسط مک بوک ایر که قیمت ورودی پایین تری داشت جایگزین شده بود.

به طور مشابه، AppleInsider و Engadget به این نتیجه رسیدند که «ممکن است بهترین مک‌بوک اپل تا به امروز باشد» و «اینها به ترتیب انتخاب‌های فوق‌العاده‌ای هستند – نه تنها از نظر طراحی صنعتی، بلکه از نظر مشخصات نیز»، در حالی که توجه را به نمایشگر با کیفیت پایین‌تر جلب می‌کنند. در مقایسه با مک بوک پرو و ​​مک بوک ایر. دوربین توجه فوق‌العاده‌ای را برانگیخت و در سال 1964 اولین محصول Spotmatic (خط خطیر حذف شد) ظاهر شد. عکس برای زنان توجه منتقدان زیادی را به خود جلب کرده است. وال، جف. Installation of Faking Death, 1977, The Destroyed Room, 1978, Young Workers, 1978, آینه بک لایت Picture for Women. همچنین متوجه خواهید شد که آینه های بزرگتری برای حمام یا اتاق نشیمن شما و آینه های کوچک برای سفر و استفاده در حین حرکت وجود دارد. منظره یاب کوچک بالای دوربین زمانی که عکاس می خواست از لنز 135 میلی متری یا 500 میلی متری استفاده کند کاربرد چندانی نداشت. هرش این آینه بیضی شکل باریک را درست در کنار درب ورودی خود آویزان می کند: «من فضای ورودی بزرگی ندارم، اما این آینه در فضای کوچکی که دارم کاملاً جا می شود و نگاهی کوچک به کل لباس من می دهد بدون اینکه خیلی غول پیکر باشد. " دارای یک قاب مشکی با پوشش پودری و یک میخ چوبی است که جزئیات مناسبی را به آینه مینیمال می‌افزاید.

زاویه دید سخاوتمندانه است، بنابراین ما برای دیدن Pre در زیر نور مستقیم خورشید با مشکل کمی روبرو بودیم، به لطف سنسور نور محیط که به طور خودکار روشنایی را تنظیم می کند. -موبایل G1. ماژول فوکوس خودکار پنتاکس SAFOX I (سیستم تصحیح نوری تقویت کننده حسگر) در این سری ها ادغام شده است. مشخص است که نام "Pentax" در ابتدا به عنوان یک علامت تجاری توسط VEB Pentacon به ثبت رسیده است، با توجه به اینکه هم پایه لنز M42 و هم اولین دوربین 35 میلی متری مدرن SLR، Contax D، محصولات شعبه آلمان شرقی Zeiss Ikon بودند. در حدود 1949. داستان های دیگری نیز وجود دارد. K2 DMD و K1000 در سال 1976 دنبال شدند. چیزی که این دوربین ها را از دوربین های قبلی پنتاکس متمایز می کرد، جایگزینی پایه لنز پیچی "جهانی" M42 با یک سیستم پایه سرنیزه اختصاصی، معروف به K mount بود. همه دوربین‌های SLR دیجیتال پنتاکس با لنزهای K-mount و لنزهای M42 (42 میلی‌متری پیچ) (با آداپتور) سازگار هستند. Asahiflex I یک آینه بدون بازگشت داشت و سرعت شاتر از 1/25 تا 1/500 بود. این دوربین از پایه پیچ M37 استفاده می کرد.

سیستم اندازه گیری، برای اولین بار در یک دوربین 35 میلی متری SLR، سرعت شاتر را به طور خودکار بر اساس دیافراگم تنظیم کرد. 1984: اولین دوربین مدیوم فرمت چند حالته جهان. 2010: برای اولین بار در جهان یک دوربین SLR با فرمت متوسط ​​دیجیتال معرفی کرد. 1971: اولین دوربین SLR جهان با کنترل نوردهی خودکار TTL. 1997: اولین دوربین SLR فرمت متوسط ​​با فوکوس خودکار در جهان. Pentax را نباید با Pentax 6×7 یا Pentax 67 که 120 دوربین فیلمبرداری متوسط ​​6x7cm هستند، اشتباه گرفت. شرکت پنتاکس (ペンタックス株式会社، Pentakkusu Kabushiki-gaisha) و Asahi Optical Co., Ltd. در نمایشگاه دوربین فوتوکینا در سال 1960، آساهی نمونه اولیه Spot-matic را به نمایش گذاشت. امکان اتصال یک نورسنج خارجی CdS (سولفید کادمیوم) به مدل های بعدی مشتق شده از AP ​​وجود داشت، اما در سال 1960 پیشرفت بعدی حاصل شد. Spotmatic تقریباً مشابه نمونه اولیه بود. با این حال، نقطه‌سنج با یک نورسنج با میانگین قرائت کامل جایگزین شد تا نتایج منسجم‌تری ارائه کند. متالیکا نگاهی اجمالی به مسیر آینده دوربین های پنتاکس داد. دارای نمونه اولیه پایه لنز سرنیزه، شاتر صفحه کانونی فلزی نوع کوپال عمودی، و یک نورسنج سلنیومی جفت شده منسوخ شده بود.

1979: اولین دوربین جهان که مفهوم کنترل سرعت شاتر با دکمه را در خود جای داد. K2، مدل اصلی پرچمدار، دارای نوردهی خودکار با اولویت دیافراگم با محدوده سرعت شاتر کاملاً دستی از 8 ثانیه تا 1/1000 است. تنها دوربین اولویت دیافراگم دیگری که پنتاکس تا این لحظه ساخته بود، سری ES بود که فقط دارای سرعت شاتر دستی از 1/60 به بالا بود. این مقاله درباره دوربین‌ها – عمدتاً SLR‌های 35 میلی‌متری – ساخته‌شده توسط شرکت Pentax (ペンタックス) Ricoh Imaging Corp بحث می‌کند. هنوز هم اساس لنزها و دوربین‌های Pentax امروزه، پایه K راحتی بیشتری را ارائه می‌دهد و 50 لنزهای سریع‌تری را تولید می‌کند. میلی متر f/1.2. در این زمان اکثر تولیدکنندگان دیگر پایه لنز سرنیزه را انتخاب کرده بودند. در دوران Spotmatic، Asahi بیشتر از مجموع سایر تولیدکنندگان دوربین SLR در ماه تولید می کرد. پنتاکس و توسعه بعدی آن و همینطور پنتاکس اسپاتماتیک کلاسیک در سال 1964 باعث توسعه آساهی به یک شرکت چندملیتی عکاسی شد و در نهایت پس از محصول اصلی خود به پنتاکس تغییر نام داد.

این سری در سال 1973 با معرفی Spotmatic F به پایان رسید (اکنون به جای اندازه گیری توقف پایین مدل های اولیه، اندازه گیری دیافراگم باز را در خود جای داده است). هر دو مدل می توانند فلاش از راه دور را به صورت بی سیم با حالت فرمان فلاش بازشو در همگام سازی فلاش معمولی یا پرسرعت کنترل کنند. پنتاکس از آن زمان به فلاش داخلی به عنوان "RTF" (فلاش جمع شونده TTL) اشاره کرده است. فقط MZ-S و MZ-6 با سیستم فلاش P-TTL که به تازگی معرفی شده است سازگار هستند. در حالی که MX ظاهراً شبیه ME بود، به عنوان یک سیستم SLR فقط دستی طراحی شده بود که برای عکاسان آماتور یا حرفه ای پیشرفته طراحی شده بود و مجموعه ای از لوازم جانبی خود را داشت که عمدتاً با سایر دوربین های سری M ناسازگار بود. سیستم دوربین تا سال 1985 فروخته می شد. سیستم کامل گاهی اوقات به عنوان Pentax System 10 شناخته می شود، ظاهراً به دلیل نام رسمی پنتاکس، اگرچه اکثر تبلیغات پنتاکس فقط از نام دوربین یا Pentax-110 استفاده می کنند. سری Pentax همچنان در توسعه عکاسی مدرن SLR نقش اساسی دارد. وال با ارائه اولین نمایشگاه گالری خود در سال 1978 به عنوان یک "نصب" و نه به عنوان یک نمایش عکاسی، اتاق ویران شده را در ویترین گالری نوا قرار داد و آن را در یک دیوار گچ تخته محصور کرد. 1. طراحی استاندارد (برای نصب روی دیوار یا روی دیوار): این تلویزیون ها با نصب استاندارد (صفحه نمایش و آینه) اندازه ثابتی دارند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما