ملوان، تیم دوم جدول در پنج هفته اخیر!

کد خبر : 1868091 |
12 بهمن 1401 ساعت 20:14 |
10.3K بازدید |

5
دیدگاه

تیم تازه برگشته به لیگ برتر ملوان، دوباره به روزهای اوج خود در دهه‌های قبل است.

ملوان، تیم دوم جدول در پنج هفته اخیر!

به گزارش “ورزش سه”، اگر نمایش بد شاگردان مازیار در برابر استقلال را از حافظه خود پاک کنیم، باید تیمی را که این روزها به عنوان نماینده استان گیلان راهی مسابقات می‌شود، قرار داد.
آنها که امروز سزاوارانه و با تک گل بازگیر تیم نساجی را با یک گل شکست دادند تا به رده دهم جدول رده بندی صعود کنند و همسایه دیگر نماینده مردم شمال کشور در استان مازندران شوند، عملکرد درخشانی را در پنج هفته گذشته به نمایش گذاشته اند. سه برد و یک تساوی و تنها یک شکست از استقلال زخمی از نتایج قبلی، بیلان این تیم را بعد از سپاهان که با 4 برد و یک شکست بهترین عملکرد را داشت، در کنار پرسپولیس و تراکتور به عنوان تیم دوم جدول رده بندی به صورت مشترک انجام شد. در پنج هفته اخیر نشان می دهد.
تساوی بدون گل آنها در برابر مس در کرمان، برد یک بر صفر برابر نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه سیروس قایقران انزلی، برتری برابر پیکان با یک گل در انزلی به همراه پیروزی آنها در برابر نساجی مازندران و تنها یک شکست برابر استقلال در ورزشگاه آزادی، نشان می‌دهد این تیم، که شروع خوبی در آغاز لیگ برتر نداشت، فصل آینده را در لیگ یک بازی کند.
تنها نکته نگران کننده در نتایج این تیم، بردهای به دست آمده در انزلی است، اگر تیم زارع عملکرد خود را در خارج از خانه در مسابقات داخلی مسابقات داخلی بهبود بخشد، شاید این ملوان را در پایان فصل در رتبه های بالای جدول جست و جو کنیم و رتبه بندی کنیم. برای اینکه ما را دوباره به یاد تیم‌های گذشته‌های درخشان این باشگاه می‌اندازم، احترام ویژه قائل می‌شود.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما