نماینده سقز: در کنار خانواده «مهسا امینی» هستیم

نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی و اعلام نتایج بررسی‌های صورت گرفته از حادثه تلخ رخ داده برای «مهسا امینی» گفت: ما در کنار خانواده هستیم. انشالله شرایط تا ساعات آینده روشن‌ می‌شود.

بهزاد رحیمی در گفتگو با ایسنا با اشاره به حادثه رخ داده برای «مهسا امینی» گفت: بعد از این حادثه در نامه‌ای به وزیر کشور خواستم که با توجه به سوء استفاده از رسانه‌ها و جریان‌های معاند، باید هر چه سریعتر این موضوع روشن شود صورت کامل شفاف سازی و اطلاعات به روز می شود.

وی ادامه داد: همچنین در این نامه تاکید کردم که اگر کسی در این زمینه انجام دهد یا کوتاهی داشته باشد، تا برخوردهای قانونی صورت بگیرد. همچنین اطلاع رسانی کامل انجام شود.

این عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در ارزیابی پاسخ به سکوت فراجا به این حادثه گفت: فراجا سکوت اما منتظر اعلام نظر پزشکی قانونی است و این که بعد از بازبینی فیلم را مشخص کند و اعلام کند.

رحیمی با اشاره به اینکه «مهسا امینی» اهل سقز بود، گفت: ما در حال انجام این حادثه هستیم و در کنار خانواده آنها هستیم. دادستانی هم دستور رسیدگی را داده است. انشاءالله بیشتر قضیه تا ساعات آینده روشن تر می شود.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما