(ویدئو) ادعای جنجالی یک زن درباره لباس و آذر دختران در خیابان

نور البغدادی مدافع حقوق بشر و شخصیت‌های رسانه‌ای عراقی پس از ایجاد جنجال در میان عراقی‌ها پس از موضوع اظهارنظر وی در برنامه‌های آذر و اذیت دختران، روز دوشنبه بار دیگر از طریق برنامه «صباح العربیه»، لباس و پوشش دختران در خیابان را تأیید کرد. عامل اصلی آذر و اذیت است.

به گزارش فرارو، این زن آذر و را عملی ناپسند دانست که هیچ عاقلی نمی‌تواند آن را توجیه کند، اما بار دیگر تاکید کرد که یکی از آزار و اذیت، پوشش مفتضح و غیرقابل قبول برخی از دختران در خیابان است.

وی مشاهده کرد: این لباس‌ها باید در مهمانی‌ها یا جلسات خانوادگی پوشیده شود نه در خیابان.

نور البغدادی در پاسخ به این سوال که چرا از مردها نمی‌خواهند خود را پایین بیاورد؟ گفت: که فرد مزاحم بیمار روانی است و پرسید: چرا به او فرصت آزار و اذیت بدهم؟

او همچنین افزود: نمی‌توان انکار کرد که در برخی مناطق عراق تعداد زیاد دخترانی با لباس‌های غیرقابل قبول وجود دارند.

نور تأکید می کند که ظاهری اولین چیزی است که انسان را جذب می کند، بنابراین دختران مورد آزار و اذیت قرار می گیرند، زیرا به گفته او ما در یک جامعه شرقی زندگی می کنیم.

علاوه بر این، وی به پوشش مناسب و متواضعانه در اماکن عمومی اشاره کرد و خواستار فعال شدن قانون اعدام شد، زیرا میزان آزار و اذیت در این کشور ترسناک است.

این مدافع حقوق بشر چند روز پیش خشم بسیاری از عراقی‌ها را به دلیل دلیل پدیده آزار و اذیت زنان و دختران برانگیخته بود، زیرا او می‌کرد که تقصیر تماماً بر دوش مرد نیست، بلکه دختر قربانی را مقصر اصلی قلمداد کرد. او در یکی از شبکه‌های محلی گفت: اگر دختر خیلی دیر یا با لباس نامناسب بیرون برود، ممکن است مورد آزار و اذیت قرار گیرد، زیرا به گفته او مرد عراقی یا شرقی هنوز با این سنت‌های غربی آشنا نیست.

شایان ذکر است که طی ماه‌های گذشته، عراق شاهد چندین مورد آزار و اذیت در استان‌های مختلف و در میان درخواست‌ها برای صدور قوانین بازدارنده بوده است.

آمارهای غیررسمی منتشر شده توسط انجمن رسانه زنان عراق در سال گذشته نشان می دهد که ۷۷ درصد از زنان و دختران در این کشور آذر و اذیت مستقیم قرار گرفته اند، در حالی که بیش از ۹۰ درصد آن ها خواستار قوانینی بودند که از مزاحمت ها جلوگیری می کردند. کند.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما