یک مهمانی شام نیواورلئان با غذای خانگی و بشقاب های تمیز


حاضرین: فردی راس جونیور، با نام مستعار بیگ فریدیا، 44 ساله، به دوست پسرش، هنرمند تجسمی دوون هرست، 36 ساله پیوست. مدیر او، رید مارتین، 36; رقصنده توتی، 31 ساله، که او را “دختر من” می نامد. خواننده Tarriona “Tank” Ball، 32; تهیه کننده آدام جی پیگوت، با نام مستعار BlaqNmilD، سن خودداری شده است. طراح داخلی و هنرمند Bradley L. Bowers، 36; و هنرمند آرایش جاوتا وایت، 40 ساله.

غذا: جدا از دسر، راس همه چیز را خودش درست کرد، از جمله خرچنگ شکم پر، فلفل دلمه ای پر شده با گوشت چرخ کرده و گوشت خرچنگ، گربه ماهی سرخ شده، دنده گوشت گاو آرام پخته، برنج کثیف، ماکارونی و پنیر، سبزیجات سرخ شده و سالاد باغچه. پس از آن، کیک پنیر کیک براونی و پای سیب زمینی شیرین وجود داشت. او می گوید: «این غذای روح بود. “چیزهایی که باعث می شود شما بگویید “ممم، شیلی.”

موسیقی: هیچ یک. به گفته راس، فقط صحبت زیاد و صدای “خراشیدن چنگال ها و بشقاب ها”.

گفتگو: آنها در مورد نوشیدنی ها (Patrón، margaritas، Jägermeister، piña coladas)، صحنه موسیقی محلی (مخصوصاً “We Outside” Flagboy Giz صحبت کردند. [2022]، آهنگی که فرهنگ رژه خط دوم نیواورلئان را جشن می گیرد) و بیانسه در حال نمونه برداری از Big Freedia در آلبوم خود “Renaissance” (2022). بال می‌گوید: «گاهی اوقات تا زمانی که بزرگ‌تر نشده‌اید و قادر به تفکر نیستید متوجه نمی‌شوید که دارید تاریخ می‌سازید. من قطعاً آن شب با چند تاریخ ساز پشت میز بودم.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم