Sourav Ganguly به دلیل توییت در مورد کمپین CWG 2022 زنان هند به این دلیل انتقاد کرد | اخبار کریکت

سوراو گانگولی، اسطوره کریکت هند و رئیس کنونی BCCI در توییتی درباره شکست دلخراش زنان هند در مسابقات توئیتر نوشت. بازی های مشترک المنافع (CWG) 2022 فینال مقابل استرالیا این توییت درباره عملکرد هند و تبریک به خاطر مدال نقره بود. طرفداران از توئیت گانگولی تحت تاثیر قرار نگرفتند زیرا بسیاری از آنها گفتند که “ناامیدکننده” بود که ببینند رئیس BCCI توییت می کند که تیم زنان با ناامیدی به خانه بازخواهد گشت.

او در توییتی نوشته بود: “به تیم زنان هند برای کسب مدال تبریک می‌گویم. اما آنها ناامید به خانه خواهند رفت، زیرا این بازی آنها بود ..@BCCIWomen.”

واکنش های خشمگین رئیس BCCI را اینجا ببینید…

استرالیا با امتیاز 161/8 به پایان رسید و بت مونی با 61 گل برتر را به ثمر رساند. به غیر از مسابقه 74 ران بین بث و کاپیتان مگ لنینگ، استرالیا اجازه آزاد شدن نداشت زیرا هند تنها 36 دوش را در پنج اور آخر واگذار کرد. گرفتن پنج پوست سر هند در زمین‌بازی‌های خود بسیار عالی بود، توقف‌های محکمی داشت، شکارهای درخشانی داشت و ران‌آوت‌های فوق‌العاده‌ای داشت. با توپ، رنوکا تاکور و اسنه رانا هر کدام دو ویکت گرفتند در حالی که دیپتی شارما و رادا یاداو هر کدام یک ویکت داشتند.

با این حال، تعقیب یک هدف 162 هند پس از اینکه کاپیتان هارمنپریت کائور یک پنجاه درخشان به ثمر رساند، مدام ویکت های خود را در وسط از دست داد. اشلی گاردنر و مگان شوت بهترین بازیکنان استرالیایی با توپ بودند. شوت دو ویکت انتخاب کرد در حالی که گاردنر سه ویکت را به دست آورد. استرالیا برای هند خیلی خوب بود، زیرا آنها اکنون قهرمان CWG و قهرمان جام جهانی هستند. هند در نیمه نهایی درخشان بود اما استرالیایی ها در فینال کمی بهتر از آنها بودند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت

Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel