مایکل کنفورتو با غول‌های سانفرانسیسکو کار خود را بازسازی می‌کند

SCOTTSDALE، آریز – قرار بود غول‌های سانفرانسیسکو در 20 دسامبر جشن بگیرند. تیمی با فهرستی که نیاز به تکان داشت، ظاهراً از ناکامی خود در جذب آرون جاج از یانکی‌ها با به دست آوردن شاید دومین تیم بزرگ، بهبود یافته بود. بازیکن آزاد خارج از فصل: کارلوس کوریا که با قراردادی 13 ساله به مبلغ 350 میلیون دلار موافقت کرد.

اما زمانی که کوریا معاینه فیزیکی خود را انجام داد – تمرین استاندارد برای امضاکنندگان جدید – تیم نگران سلامت طولانی مدت پای راست او شد که در سال 2014 پس از شکستگی پای راست او در یک بازی لیگ کوچک ترمیم شده بود.

در روزی که قرار بود کوریا به‌عنوان عضوی از غول‌ها معرفی شود، تیم کنفرانس خبری را به تعویق انداخت و اخباری در بیسبال پخش شد مبنی بر اینکه سانفرانسیسکو امیدوار است شرایط قرارداد را مجدداً مورد مذاکره قرار دهد. این یک سری اتفاقات را به راه انداخت که برای مدت کوتاهی کوریا را با شرایط متس موافقت کرد. او در نهایت با دوقلوهای مینه سوتا، که در سال 2022 برای آنها بازی کرد، با قراردادی 6 ساله به ارزش 200 میلیون دلار بازگشت.

مایکل کنفورتو، بازیکن آزاد، زمانی که در یک تمرین برای غول‌ها در یک مجموعه ورزشی در اسکاتسدیل شرکت کرد، می‌دانست که قرارداد کوریا در حال از بین رفتن است. از آنجایی که کونفورتو، ستاره سابق متس، در حال بازگشت از یک عمل جراحی شانه بود که باعث شد فصل 2022 را از دست بدهد، تمرین ضربه زدن را انجام داد و دوید و برای جاستین ویله، مربی ضربه زننده غول‌ها و دیو گروشنر، پرتاب کرد. سر مربی ورزشی

کانفورتو اخیراً به یاد می آورد: «این مثل یک امتحان بود، و من احساس می کردم که به دبیرستان برگشته ام و یک ویترین انجام می دهم. و با توجه به اخبار مربوط به کوریا، کونفورتو پس زمینه تمرین خود را می دانست. او گفت: «مثل فیل بزرگ در اتاق بود. “من قرار نبود فضولی کنم.”

سه روز پس از رویدادی که قرار بود مراسم معارفه کوریا باشد، غول‌ها دو قرارداد منعقد کردند: یک قرارداد سه ساله به ارزش 33 میلیون دلار با بازیکن آزاد تیلور راجرز و یک قرارداد دو ساله به ارزش 36 میلیون دلار با کنفورتو.

غول‌ها که ناامید بودند پس از یک فصل 107 برد در سال 2021 با رکورد 81-81 در سال 2022 بهبود پیدا کنند، ممکن است قاضی یا کورئا را بدست نیاوردند، اما معاملات راجرز و کانفورتو به دوره‌های خارج از فصلی که آنها در آن سپری کردند افزود. 174 میلیون دلار با 6 بازیکن آزاد. طبق گفته Spotrac، این هشتمین رقمی بود که در لیگ برتر بیسبال خرج شد – مبلغی شگفت‌انگیز با توجه به همه توجهات که غول‌ها به آنها امضا نکردند.

فرهان زیدی، رئیس عملیات بیس بال جاینتز گفت: «ما با احساس اینکه تیم خوبی هستیم که چندان دور نیستیم، وارد فصل خارج شدیم. و اضافه‌های خوب زیادی ایجاد کردیم. این تیم واقعاً عمیقی است، و این در فصل خارج از فصل خبرساز نمی شود. اما بیش از 162 بازی، واقعاً مهم است.”

با ورود به زمستان، غول‌ها امیدوار بودند که دوباره هیجان را در میان طرفداران برانگیزند. یکی از بزرگترین تساوی ها در MLB در طول دوره قهرمانی خود در سری های جهانی (2010، 12 و 14)، غول ها به کمتر از سه میلیون تماشاگر خانگی در سال های 2019 و 2022 رسیدند. (فصل 2020 تنها 60 بازی بود؛ 2021 محدودیت های همه گیر.) و سال 2021 نشان دهنده تنها رکورد پیروزی تیم و تنها حضور پس از فصل آن از سال 2016 بود.

در اوایل نوامبر، زیدی گفت هیچ بازیکنی وجود ندارد که خارج از محدوده قیمت جاینت باشد. به گفته Spotrac، غول های بازار بزرگ دوازدهمین حقوق و دستمزد بزرگ در MLB در سال 2022 را داشتند، و به گفته زیدی، جذب یک بازیکن صرفاً یک موضوع مورد علاقه دوجانبه بود.

قاضی 30 ساله به عنوان یک بازیکن آزاد نادر در نظر گرفته می شد که می توانست به تنهایی شانس یک تیم را تغییر دهد. او که چهار بار آل استار شد، جایزه ارزشمندترین بازیکن لیگ آمریکا در سال 2022 را پس از شکستن رکورد AL 62 ران خانگی به دست آورد. او که اهل کالیفرنیای شمالی است، با تماشای ستاره بری باندز برای غول‌ها بزرگ شده بود و تیم در اواخر نوامبر میزبان او بود.

اما متقاعد کردن قاضی برای کنار گذاشتن یانکی ها – جایی که به او یک قرارداد 9 ساله 360 میلیون دلاری و عنوان کاپیتان تیم پیشنهاد شد – برای جاینتز خیلی سخت بود.

کوریا، 28 ساله، مطیع تر بود. کوریا یک ستاره همه‌جانبه و رهبر بدون عذرخواهی برای تیم Astros که از آن زمان به عنوان قهرمانی در سری جهانی در سال 2017 دست یافت، یک مدافع درخشان است و در شش فصل از هشت فصل خود حداقل 20 بازی خانگی انجام داده است. زمانی که غول‌ها متعهد شدند که بزرگترین قرارداد تاریخ تیم را به او بدهند، او قصد داشت جانشین براندون کرافورد مورد علاقه طرفداران شود، کسی که آخرین حلقه برای قهرمانی تیم بود.

اما زمانی که معامله از هم پاشید، جاینتز چرخید.

راجرز و کانفورتو به لیستی از معاملات اضافه شدند که قبلاً شامل میچ هانیگر (سه سال، 43.5 میلیون دلار) و جوک پدرسون (یک سال، 19.65 میلیون دلار) و بازیکنان اصلی شان مانائا و راس استریپلینگ (هر دو برای دو سال، 25 میلیون دلار) بود. . در ژانویه، غول‌ها یک مسکن لوک جکسون (دو سال، 11.5 میلیون دلار) اضافه کردند.

چندین نفر از آنها فرصت های کم پس از مصدومیت یا فصل های پایین را خریدند.

کنفورتو، 30 ساله، که در سال 2019 برای تیم متس به رکورد 33 ران در خانه رسید و در فصل 2020 که به دلیل بیماری همه گیر کوتاه شده بود، به عدد 0.322 رسید، گفت: «تعدادی از بچه‌ها هستند که عملکرد بالایی دارند.

کانفورتو که در سال 2021 یک سال افت کرد، یکی از جذاب ترین بازیکنان آزاد خارج از فصل بود. او تمدید قرارداد با متس را قبل از سال 2021 رد کرده بود، و سپس پیشنهاد 18.4 میلیون دلاری تیم را برای مسابقات انتخابی برای سال 2022 رد کرد. این تصمیمات زمانی فاجعه آمیز بود که یک شانه راست مزمن آزاردهنده در حالی که او در خارج از فصل تمرین می کرد، شعله ور شد. عمل جراحی بعدی او را مجبور کرد در حالی که قرارداد نداشت، تمام فصل 2022 را کنار بگذارد.

با این حال، Conforto با قدرت کامل، این توانایی را دارد که بیشتر از بسیاری از گزینه‌های بازیکن آزاد خارج از فصل، برای غول‌ها سود بپردازد.

در ادامه، کنفورتو و دیگر بازیکنان جاینتز فکر می‌کنند که تلاش‌های تیم برای جذب بازیکنان آزاد برتر باید به عنوان یک چیز خوب تلقی شود، حتی اگر شکست بخورند.

کنفورتو بعداً اضافه کرد: «اکنون که بخشی از سازمان هستم، به فصل خارج از فصلی که داشتیم نگاه می‌کنم و تعهد زیادی برای برنده شدن در اینجا وجود دارد. آنها کاملا متعهد به آوردن یک سوپراستار بودند و مایل به پرداخت پول بودند. من به آن به عنوان یک چیز مثبت نگاه می کنم.»

الکس وود، بازیکن شروع کننده، موافقت کرد.

او گفت: “بزرگترین چیز برای بچه ها در باشگاه این است که می خواهید سازمانی را ببینید که می خواهد برنده شود.” “معمولاً کاملاً آشکار است که چه کسی سعی می کند بیرون برود و بهتر شود و سعی کند برنده شود. و ما سعی کردیم این کار را انجام دهیم.»

پدرسون 30 ساله تمام تلاشش را کرد استخدام عمومی قاضی – زیدی به شوخی گفت که پدرسون را به عنوان یک جذب کننده اخراج کرده است – اما گفت که تیم از بازیکنانی که نتوانستند فرود بیایند، حرکت کرده است. او گفت: «این یک خبر قدیمی است،» و اضافه کرد که از اضافه کردن چند هم تیمی جدید پس از یک فصل خسته کننده هیجان زده است.

او گفت: “بیس بال یک بازی عجیب است که در آن شما نمی توانید یک یا دو فوق ستاره بخرید و این به شما تضمین می کند که در مرحله پلی آف یا یک سری جهانی یا هر چیز دیگری باشید.” تیم‌های دیگر مدل‌هایی از این دست را امتحان کرده‌اند و چندان موفق نبوده‌اند.»

اما آیا این افزودنی‌ها – بزرگ‌تر از نام‌های تجاری – در لیگ ملی غرب، جایی که لس‌آنجلس داجرز همیشه مدعی و پر ستاره سن دیگو پادرس مورد علاقه هستند، تفاوتی ایجاد خواهد کرد؟ یا شکست غول ها در فرود قاضی یا کورئا بر سر تیم خواهد ماند؟

زیدی گفت که سانفرانسیسکو اگر بخواهد مردم به جای اینکه چه کسی نیست تمرکز کنند، باید بازی های بیشتری را ببرند.

زیدی گفت: «این یک داستان است تا زمانی که مردم به نوشتن در مورد آن ادامه دهند، زیرا ما در مورد آن صحبت نمی کنیم، ما در مورد آن فکر نمی کنیم. ما می‌دانیم که می‌خواهیم تمرکز روی این تیم، این گروه از بازیکنان باشد. و زمانی که ما بیرون برویم و شروع به بازی کنیم و امیدوارم خوب بازی کنیم، این روایت را تغییر خواهد داد.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما